2014 Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu

2014 Balık Burcu Yıllık Burç Yorumu

Sevgili Balık Burcu ve yükselen Burcu Balık Burcu olanlar,  2014 Balık Burcu yıllık burç yorumumuz şu şekilde; 2014 yılı süresince jüpiter gezegeni siz balıklara bulunduğunuz cemiyet içinde ve mesleğinizde başarı, şeref kazandıracak bir büyüme ve fırsatlar verecektir. Bundaki en büyük etken cana yakınlığınız ve cömertlik dolu tabiatınız olacaktır. Çekici ve büyülü bir kişiliğe sahip olacak ve insanlar tarafından güvenilir bulunacaksınız. Elinize birçok fırsat geçecek ve bunları kullanarak başarıya erişeceksiniz. Kariyerinizde ve başarmak istediklerinizde güçlü bir sorumluluk duygusu göze çarpacak, başka insanların uzun vadeli planlarına, hayallerine, rüya ve vizyonlarına karşı da inanç geliştireceksiniz.

Bu dönemde başarılı bir patron ya da çalışkan bir memur olabilirsiniz. İş olanaklarınızın bolluğuna karşı inancınız yükselecek talihli ve iyi bağlantılarınız sayesinde meslek yaşamınızda ilerleme imkanı bulacaksınız. Başka insanlardan destek görecek şerefli saygın bir göreve sahip olacaksınız. Liderlik pozisyonu sizin için biçilmiş kaftan olacak etrafınızdaki insanlara karşı güven telkin edeceksiniz. bu süreçte kendi çıkarlarınızı sürekli gözetmekten, şansınıza fazla güvenerek çalışmamaktan, abartılı tepkilerden uzak durmanızı öneriyorum.


Satürn gezegeni Eylül 2014 tarihine kadar siz balıklar, sağlık konularında çok dikkatli olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Yediğiniz gıdalara, hijyenik ortamlara, dışarda yemek yediğiniz yerlerin kalitesine ve diyetinize özellikle dikkat etmelisiniz. Vitamin alımınıza şimdiden başlamalı kendinizi zinde ve formda hissetmek için kontrollerinizi muhakkak yaptırmalısınız. Eğer şartlarınız müsait değilse en azından sağlıklı gıdalar yemeye ve sağlığınızı riske atmayan bir yaşam geçirmeye özen gösteriniz. Egzersizler yapmak yada bir spor ünitesinde bir programa dahil olmak gibi konulara özenle önem veriniz. Bu dönemde işyerinizle alakalı durumlarda günlük temponuzu zorlayacak durumlara karşın hazırlıklı olmalı işyerinizdeki sağlık ve temizlik konularına özel önem vermelisiniz. Yanınızda çalışan kişilere yada birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınıza karşı sevgi ve saygı dolu davranmaya, aşırı eleştirilerde bulunmamaya da yine özen göstermelisiniz. Her zaman görevinize sadık olan siz, bunu yerine getiremeyen arkadaşlarınıza karşı sert amirlik göstermemeye de özellikle dikkat etmelisiniz. Çalıştırdığınız kişilerin sağlık ve güvenlikleri tehdit etmeyecek bir ortam yaratılmasını sağlamak ta yine yapmanız gereken davranışlarınızdır. Yorup dinlenmeden çalışmak nedeniyle sağlığınızı bozmamaya, herşeyden önemlisinin siz olduğunuza asla unutmamak ta yine kulak arkası yapmamanız gereken hususlardır. 2014Balık Burcu yıllık burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz…

balık burcu haftalık

Bir önceki yazımız olan Ocak 2014 Balık Burcu Aylık Burç Yorumu başlıklı makalemizde balık burcu, balık burcu aylık ve balık burcu aylık aşk hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*