Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe

Sevgili Balıklar, Saat 02:35 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, ihtiyaçlarımızı karşılamak amaçlı düşüneceğiz.  Bir yuvanın, aile olmanın önemi üzerinde duracağız. Adil, nazik, uyumlu olmaya çalışacağız. İnsanların da bize karşı böyle olmasını bekleyeceğiz.
Saat 05:34 Ay-Satürn karşıtlığı, iş-ev arasındaki dengenin özellikle çok dikkatli yapılması gerekiyor. Sorumluluklarımız hem kendimize hem ailemize karşı önem taşıyor. Maddi anlamda iyi bir hesaplamadan, artı ve eksileriyle ölçüp tartmadan kararlar vermemek lazım.
Saat 13:58-17 Kasım saat 03:57 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bazı pürüzler varsa, işler yolunda gitmiyorsa, bunları ele alalım. Daha önce farkına varmadığımız noktaları boşluk etkisinde görebilmek mümkündür. Ancak bu süre içinde gelen yeni haberlere dikkat edelim. Söz vermemeye, verilmiş sözümüz varsa yerine getirmeye özen gösterelim.
Günün gelişmeleri yüzünüzü gülümsetici, gönlünüzü ferahlatıcı olsun. Sevgiler her dem sizlerle beraber olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 16 Kasım 2016 Çarşamba başlıklı makalemizde Balık Burcu 16 Kasım 2016 Çarşamba, Balık burcu günlük burç ve Balık burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*