Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma

Sevgili Balıklar, saat 03:57 Ay-Yengeç geçişi, aşk konusunda veya aşkla ilgili tüm meselelerde ve çocuklarımız varsa onlarla ilgili konularda hassasiyetimizi vurgular. Aslında isteğiniz son derece basit bir şey. Size karşı gayet anlayışlı ve güvenilir olunmasını istiyorsunuz. Çünkü dürüstlük sizin için önemli olduğundan  karşınızdaki insanın kendisi gibi davranmadıkça, açık olmadıkça şansı olmayacağını bilmesi gerekiyor.
Saat 14:12 Ay-Venüs karşıtlığında bir Balık, hem aşkta huzur hem güven hem de kıymetinin bilindiğini görmek ister. Ayrıca toplumsal ilişkilerde saygınlık kazanmak, zirveye ulaşmak için mücadele verir. İşinin, amacının, hedefinin farkındadır. Buna göre sorumluluklarını yerine getirir.
Saat 17:59 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kararlarımızı ciddi anlamda ele almamızı, ileriye taşımamızı sağlar.
Saat 19:05 Ay-Neptün görünümü sizi kötülüklerden koruyan, yaratıcı düşünmenizi sağlayan rahatlatıcı ve sakinleştirici bir enerjidir. İlişkide her iki taraf da birbirine karşı duyarlı düşünür.
Her şey umduğunuzdan daha güzel olsun. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 17 Kasım 2016 Perşembe başlıklı makalemizde Balık Burcu 17 Kasım 2016 Perşembe, Balık burcu günlük burç ve Balık burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*