Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi

Sevgili Balıklar, saat 03:50 Ay-Jüpiter görünümü, finansal konulardaki hassasiyetinizi yükselticidir. Rahat bir yaşam arzularsınız. Güvende olmak istersiniz. İhtiyaçlarınızı satın alırken dikkatli ve ölçülü hareket etmekte yarar var. Çocuklarınız, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğünüz bir hayli fazlalaşır. Maddi yatırım, miras, nafaka, hukukla ilgili işlerinizi iyi takip ediniz.
Saat 05:39 Ay-Pluto karşıtlık etkisi, bir yanıyla evimiz, ailemiz, sevdiklerimizle alakalı konulardaki hassasiyetimizi vurguluyor diğer yanıyla aşk hayatımızla ilgili konulardaki duygusallığımızı baskın kılıyor.
Saat 08:00 Merkür-Kuzey düğüm görünümü mesleki konularda şu sıralarda sıkı çalışmak, dağılmamak, bilgi ve tecrübelerinizi yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Kendimizi en iyi, en bilgili, en bulunmaz kişi olarak görebiliriz. Ancak önemli olan, yaptığınız işin, inandığınız yolun başkalarına faydalı olup olmadığının tespitidir. İş ve özel yaşamınızda ilişkilerinizi tekrar gözden geçiriniz.
Saat 15:10 Ay-Uranüs görünüm etkisinde, arzu ve isteklerinizi elde etme başkalarının dikkati çekme, ilgi görme, idealleriniz ve parasal konularda ise güven içinde yaşama arzunuzu yükseltir.
Saat 19:04 Merkür-Neptün arasındaki zorlu görünüm, mesleki girişimlerin veya düşündüğünüz yeniliklerin dış piyasa şartları anlamında ele alınmasını gerektiriyor. Şu andaki mevcut işiniz veya konumunuz sizi pek tatmin etmediği için şevkiniz kırılıyor.
Günün tüm güzellikleri sizden yana olsun. Huzurlu, aktif, başarılı bir gün geçirmeniz dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 18 Kasım 2016 Cuma başlıklı makalemizde Balık Burcu 18 Kasım 2016 Cuma, Balık burcu günlük burç ve Balık burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*