Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar

Sevgili Balıklar, saat 06:14 itibariyle Ay-Aslan burcunda ilerleyecek. Hayata yaklaşım biçimimiz duygularımızı ifade etmemizin önüne geçebilir. Ya olanı olduğu haliyle kabul etmeye zorlanırız veyahut zorlukların üstesinden gelebilmek için kendimize yükleniriz. Hayatımızda hangi mesele bizi sıkıştırıyorsa, onun üzerinde daha fazla dururuz.
Saat 10:48 Venüs-Kuzey düğüm görünümü, yeni bir yol bulmanızı, eskiyi geride bırakıp kendinizi güncellemenizi sağlayıcıdır. İlerisi adına hedef belirlemenizde ve bu hedefi gerçekleştirmek adına yapılması gerekenleri size göstericidir. İlişkinizdeki sorunları çözebilmenizde destekleyicidir. Belki şimdi sıkışıp kaldığınızı düşünüyorsunuz. Ancak merak etmeyiniz, bu görünüm neyin doğru neyin gerekli olduğunu size gösteren bir kılavuz olabilir.
Saat 19:48 Ay-Mars karşıtlığı, mecburiyetler yerine arzu ettiğimiz güzelliklere kavuşma ve yaşama isteğimizi vurguluyor. Şartlar gereği zorlanıyoruz. Bizi baskı altına alan bir şeyler var. Bunları aşabilmek için mücadele vermekteyiz. Tabii ki bedenimiz ve zihnimiz yoruluyor. Akşam saatlerinde kendiniz için güzel bir şeyler hazırlayın, dostlarınızla bir araya gelin ve kafanızı boşaltın. Bu size iyi gelecektir.
İyilik ve güzellikler yanınızdan eksik olmasın. Her şey gönlünüzce olsun.

Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 19 Kasım 2016 Cumartesi başlıklı makalemizde Balık Burcu 19 Kasım 2016 Cumartesi, Balık burcu günlük burç ve Balık burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*