Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 21 Kasım 2016 Pazartesi

Sevgili Balıklar, saat 02:03 Venüs-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizi idealleriniz çerçevesinde ele alınmasını sağlayan bu enerji sizi koruyucudur. Eğer birileri size karşı yanlış yapıyorsa, siz sezgileriniz yoluyla bunu anında hissedebilirsiniz. Ayrıca insanlarla ilişkinizde yardımcıdır. Hayallerinizi güçlendirir. Düzenlemelerde bulunmanızda destekçidir. Sevgi ihtiyacınızı yükseltir. Maneviyatınızı güçlendirir. İş veya özel meseleler üzerinde sizin çok daha akıllıca kararlar vermenizi sağlar.
Saat 08:44 Ay-Jüpiter görünümü, başkalarının nazik ve sıcak davranışlarına ihtiyacımız olduğunu işaret ediyor. Belki biz ne hissettiğimizi ifadeden kaçınabiliriz. Ancak çıkarsız, düşünceli ve bize değer veren kişiler başımızın tacıdır.
Saat 11:36 Ay-Satürn görünümü, ciddi ve gayet kendinizden emin şekilde planlarınızı yürürlüğe koymanızda size yardımcıdır. Öyle gelişmeler yaşanır ki, kafamızın içindeki sorulara cevap buluruz. Verdiğimiz kararlar ilerlememizde ışığımız olur. Sağlıklı, verimli hakikaten dayanıklı bir şekilde yolumuzu belirleriz.
Saat 20:08 Ay-Uranüs olumlu etkisi bazı kişileri yüreğinizin içinde affedebilir ve sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Eğer yanlış ilişki ve hatalı  kararlarınız  nedeniyle  kendinize kızıyorsanız o zaman lütfen sakin olunuz. Çünkü yaşam yolunda doğrular gibi yanlışlar da yapmaya hakkımız var. Mükemmel olmak zorunda değiliz. Bunu unutmayalım.
KPSS sınavına katılacaklara kolaylık ve başarılar dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorum

Balık Burcu Günlük Yorum

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Kasım 2016 Pazar başlıklı makalemizde Balık Burcu 20 Kasım 2016 Pazar, Balık burcu günlük burç ve Balık burcu günlük yorum hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*