Eylül 2013 Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Eylül 2013 Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili Balık Burcu ve yükselen Burcu Balık Burcu olanlar, Eylül 2013 Balık Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde;

Eylül ayı genel olarak balık burcu özelliklerine sahip olan sizler için sevdiğiniz işten elde edeceğiniz kazançlarla mutlu olacağınız bir ay olabilir.

1 Eylülden itibaren, özel yaşamınızda hareketlilikler ön planda. İlişkinizde ya da evliliğinizde sorunlar yaşıyorsanız, bu iki hafta boyunca problemlerinize çözüm bulmanız kolaylaşacak.

3 Eylülde, özellikle balık burcu erkeği için, aşk yaşamınızda sorunlar oluşabilir. Bu dönemde anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz.

4-5-10 Eylülde şans sizin yanınızda olacak.

Eylül ayının ortalarında maddi konularda çözümleriniz olumlu sonuçlar verecek.

16 Eylülden sonra ilişki ve evlilik kararları alabilirsiniz. Bu günden itibaren özel yaşamınızda önemli kararlar ortaya çıkabilir. İlişki anlamında oldukça keyifli bir dönem başlıyor.

19 Eylülde, özellikle balık burcu kadını için, yakın çevre ile ilgili problemler gündeme gelebilir. Maddi değişimler çevrenizdekilerle aranızda bazı sıkıntılar oluşturacaktır.

21 Eylül civarı maddi anlamda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki kimselerle maddi problemler ortaya çıkabilir.

22 Eylülden sonra maddi konularda kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. Gizemli, mistik konularla ilgilenebilirsiniz. Cinselliğe yöneliminiz olabilir. Yeniliklere neden olabilecek bazı gelişmeler yaşanabilir. Çevrenizdekilerden de alacağınız destekle çok daha iyi hissedeceksiniz.

30 Eylülde, bir takım kazançlar yaşayacaksınız. Kazançlarınızla alışveriş yapabilir ya da hassasiyetlerinizden dolayı bazı problemler yaşayabilirsiniz. Stresten uzak durun.

Eylül 2013 Balık Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

balık burcu

Bir önceki yazımız olan 01 Eylül 2013 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde balık burcu, balık burcu 01 Eylül 2013 ve balık burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*