Ocak 2014 Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Ocak 2014 Balık Burcu Aylık Burç Yorumu

Sevgili Balık Burcu ve yükselen Burcu Balık Burcu olanlar, Ocak 2014 Balık Burcu aylık burç yorumumuz şu şekilde; Satürn’ün sınavı ve öğretici çalışmalarından dolayı edindiğiniz tecrübeler ve aldığınız derslerden dolayı, çok daha sağlıklı bir yaşam sürmeniz kolaylaşacaktır. Ödül almaktan daha çok keyif aldığınızdan dolayı, bu süreç sizler için biraz daha yorucu ve zorlayıcı olmuştur. Balık burcu özelliklerinden dolayı oldukça hassas olan sizler, bu dönemde tüm çevrenizi ve yaşamınızdaki tüm aksayan yönleri yeniden inceleme fırsatı bulmuş olabilirsiniz. Tüm bunların sonuçları sizin için olumlu görünüyorsa, sizler Satürn’ün sınavını geçmişsiniz demektir. Balık burcu erkeği, radikal bir karar almanın tam ortasındasınız. Balık burcu kadını, iyi bir iş sahibi olmanıza ramak kaldı.

Satürn’ün uzaklaşan etkisinden dolayı artık kariyer yaşamlarınızda çok daha güzel gelişmelerle karşılaşmanız mümkün olacaktır. Bunun için önünüzdeki 3 ay boyunca aktif anlamda çalışmanız ve hareket etmeniz gerekiyor. Bu dönemde meslek değişimleri için uygun ortam bulunabilir. Ayrıca mesleki tüm işlerinizde gerekli işlemleri gerçekleştirmek adına bu dönemde vakit kaybetmemelisiniz. Maaşınızla ilgili konuda üstünüzde yer alan kıdemli kimselerle konuşmanızın faydası olacaktır. Eğer faydası olmazsa, başka bir iş aramak için uygun koşullara sahipsiniz demektir. Ocak 2014 Balık Burcu aylık burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir ay diliyoruz…

balik burcu

Bir önceki yazımız olan 01 Ocak 2014 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu başlıklı makalemizde balık burcu, balık burcu 01 Ocak 2014 ve balık burcu günlük hakkında bilgiler verilmektedir.

Paylaş, Sosyalleş!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*